Kategria

SPEVŇUJÚCI HYDRATAČNÝ DENNÝ KRÉM 50 ml, BIO-NATUR
5 8
SPEVŇUJÚCI HYDRATAČNÝ DENNÝ KRÉM 50 ml, BIO-NATUR
1 recenziu
SPEVŇUJÚCI HYDRATAČNÝ DENNÝ KRÉM 50 ml, BIO-NATUR SPEVŇUJÚCI HYDRATAČNÝ DENNÝ KRÉM 50 ml, BIO-NATUR SPEVŇUJÚCI HYDRATAČNÝ DENNÝ KRÉM 50 ml, BIO-NATUR
Cena: 24,90€
Akciová cena: 14,90€
Množstvo:
Na sklade
Dokonalá denná starostlivosť o pleť pomocou toho najlepšieho z prírody

Je všeobecne známe, že naša pokožka je veľmi citlivá na akékoľvek vplyv životného prostredia. Je neustále vystavená slnečnému žiareniu, dažďu. vetru a iným škodlivým vplyvom, pretože sa nedá schovať pod oblečenie. Z tohto dôvodu je dôležitá kvalitná starostlivosť o pokožku.

Náš Anti Aging denný krém Bio Natur je univerzálny a hlavne bez zložiek, ktoré môžu mať škodlivý vplyv na zdravie/pozri video v sekcii "Kategórie" - Royal Green/. Vašej pleti dodá každý deň dokonalú hydratáciu a spomaľuje jej starnutie. Jeho používaním dosiahnete zamatovo nežný zážitok.

Používa sa na všetky typy pokožky, no hlavne na zrelšiu a zrelú pleť, normálnu až suchú pleť. Náš vysokokoncentrovaný krém s rastlinnou kombináciou z BIO výťažkov efektívne zvláčňuje pleť. Redukuje vrásky suchej pleti a zjemňuje ju. Pleť je po pravidelnom používaní neuveriteľne hebká.Upokojuje pokožku a podporuje prirodzenú funkciu jej ochranného plášťa.

Upozorňujeme, že pri prvom použití môžte byť prekvapení z jeho zvláštnej bylinkovej arómy, pretože nie je parfemovaný, no po chvíli si ho iste obľúbite..


Denný pleťový krém Bio Natur z rady Royal Green podporuje trvalú dennú hydratáciu pokožky. Obsahuje borákový olej známy svojimi biologicky aktívnymi nenasýtenými mastnými kyselinami, tiež jojobový olej obsahujúci kyselinu erukovú, ktorá je známa pre svoje vyživujúce účinky pleti. Vašu pleť vyživuje ľahko vstrebateľným makadamovým olejom, mangovýmbambuckým maslom, ktoré zjemňujú pleť. Pred škodlivými účinkami vonkajších vplyvov a voľnými radikálmi chráni pleť výťažok z kurkumy, ktorý bol získaný superkritickým extrahovaním, ďalej riasa Corallinasuperkritický výťažok z rozmarínu za prítomnosti vitamínu A, pričom dodáva pokožke hodnotné antioxidanty. Výťažok z riasy Coralliny chráni DNA buniek pokožky pred poškodením spôsobeným slnečným žiarením a obsahuje účinné látky so schopnosťou viazania voľných radikálov. Výťažok z aloe džúsu a divokého vína, spolu s účinnými látkami jujuby nielen hydratujú, ale spevňujú, tonizujú aj extra suchú zrelú pleť. Vitamíny A B3, E, B5 a vitamín C s dlhodobým účinkom podporujú aktívnu látkovú výmenu pokožky.

UPOZORNRNIE: keďže tento produkt neobsahuje silné umelé konzervačné látky, preto je potrebné uskladňovať ho v chlade / ak je možé tak v chladničke /a používať kozmetickú špachtličku na jeho aplikáciu / nenaberať ho prstami /, nenechávať ho dlho otvorený. V opačnom prípade je riziko vniknutia baktérií vyššie  a môže sa po nejakom čase znehodnotiť / vplyv baktérií alebo oxidácie / a to skôr ako ho celý spotrebujeme.

Tip: Na očistenie pleti použite neše Anti Aging Pleťové mlieko Bio Natur z rady Royal Green.
Používajte ho spolu s nočným a očným krémom z rady Royal Green a tiež s produktami starostlivosti o telo.


Objem: 50 ml

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Zadajte kód do poľa nižšie: Odporučte tento produkt!
* Vaše meno:
* Váš E-Mail:
Zadajte prosím e-mailovú adresu svojho priateľa:
* E-Mail priateľa:
Správa pre priateľa:

E-mail, ktorý bude odoslaný bude obsahovať vaše meno a e-mailovú adresu.

* Zadajte kód do poľa nižšie:

*Emailová adresa vášho priateľa nebude uložená v systéme*