Kategria

SPEVŇUJÚCI NOČNÝ KRÉM Z GOJI 50 ml, BIO-NATUR
5 8
SPEVŇUJÚCI NOČNÝ KRÉM Z GOJI 50 ml, BIO-NATUR
2 recenziu
SPEVŇUJÚCI NOČNÝ KRÉM Z GOJI 50 ml, BIO-NATUR SPEVŇUJÚCI NOČNÝ KRÉM Z GOJI 50 ml, BIO-NATUR SPEVŇUJÚCI NOČNÝ KRÉM Z GOJI 50 ml, BIO-NATUR
Cena: 26,90€
Akciová cena: 16,10€
Množstvo:
Na sklade
Dokonalá nočná starostlivosť o pleť pomocou toho najlepšieho z prírody

Tak ako nám cez deň denný krém pleť ochraňuje, tak na nej nočný krém "pracuje", čiže ju v noci regeneruje.Starostlivosti pred spaním je pre pleť nevyhnutná, hlavne pri starších, suchých, dehydrovaných typoch pleti.

Anti-ageing Nočný krém z Goji Bio Natur obsahuje veľkú koncentráciu výživných zložiek a kyseliny hyalurónovej, ktoré podporujú regeneráciu pleti. Jeho jedinečné a bohaté zloženie umožňuje hydratáciu, revitalizáciu a tiež výživu počas dňa namáhanej pokožky. Je jemný a výborne rozotierateľný, použiteľný na všetky typy pokožky a vekové kategórie. Jeho účinky vidieť hlavne na zrelšej a zrelej pleti.


Počas noci posilňuje pokožku a vyživuje ju, robí ju krásne vláčnou. Podporuje nočné procesy obnovy kože, aktívne ju pomáha regenerovať.Vďaka antioxidantom transformuje voľné radikály na neškodné látky, eliminuje tak príznaky starnutia a vekom viditeľné zmeny na pokožke. Pokožka na druhý deň ráno žiari a je oddýchnutá, má lepšiu pevnosť i pružnosť.
Používa sa večer na vyčistenú pokožku tváre, krku a dekoltu. Množstvo krému závisí od pokožky - podľa typu pleti, koľko prijme. Najlepší výsledok na regeneráciu pleti dosiahnete v kombinácii s očným krémom Royal Green a ostatnými prípravkami tejto rady/ pozri video v "Kategórie" /

Podporuje vlastné regulačné shopnosti pokožky a tvorbu ochrannej vrstvy, ktorá jej umožňuje navrátiť rovnováhu. Prípravok je veľmi dobre znášaný aj vysoko citlivou pleťou. Chráni, vyživuje i zvláčňuje, dáva pleti mäkký zamatový vzhľad.
Precitlivená pokožka býva väčšinou celoživotným problémom, preto Island of Life koncipovala kozmetickú radu Royal Green určenú aj pre ňu tak, aby bola vhodná pre všetky vekové kategórie, je bez parfumov.
Zloženie z čistých prírodných surovín bez syntetických konzervantov a farbív nezaťažuje pleť, predstavuje komplexnú nočnú regeneračnú starostlivosť aj pre problematickú extrémne citlivú pokožku, rýchle ju upokojuje a obnovuje jej rovnováhu.


Spevňujúci Anti - ageing nočný krém z Goji Bio Natur je mimoriadne komplexný, rýchlo sa vstrebávajúci, hydratačný nočný krém. Výťažok z ibišteka, podporujúci procesy budovania štruktúry pokožky a výťažok zo šípky podporujú, popri vitalizujúcich účinných látkach výťažku z goji, dosiahnutie pevnejšej pleti. Aj komplex multivitamínovminerálne soli podporujú dosiahnutie lepšieho tónu pleti. Hodnotné mangové maslo, ktoré zjemňuje pleť, spolu s arganovým, jojobovým olejom, olejom z černušky siatejhroznových semienok účinne podporujú dosiahnutie hodvábnej pleti. Vitamíny A, B3, B5, E, kyselina listová, pyridoxín, popri bielkovinovom hydrolyzáte pšeničných klíčkov, výťažku z paprikykyseliny hyaluronovej, podporujú zabudovanie bioaktívnych anti - ageing účinných látok a dosiahnutie mladistvejšej pleti. Výživná látka je vynikajúca na ošetrenie náročnej, citlivej, zrelej pleti.

UPOZORNRNIE: keďže tento produkt neobsahuje silné umelé konzervačné látky, preto je potrebné uskladňovať ho v chlade / ak je možé tak v chladničke /a používať kozmetickú špachtličku na jeho aplikáciu / nenaberať ho prstami /, nenechávať ho dlho otvorený. V opačnom prípade je riziko vniknutia baktériií vyššie  a môže sa po nejakom čase znehodnotiť / vplyv baktérií alebo oxidácie / a to skôr ako ho celý spotrebujeme.

Tip: Na očistenie pleti použite neše Anti Aging Pleťové mlieko Bio Natur z rady Royal Green.
Používajte ho spolu s nočným a očným krémom z rady Royal Green a tiež s produktami starostlivosti o telo.

Objem: 50 ml
Prečo používať nočný krém a akej kvality?

Nočný krém je predovšetkým určený na regeneráciu pleti. V noci počas spánku sa naše telo regeneruje a to isté platí aj o našej pleti. Preto by mal byť nočný krém hlavne vysoko výživný, liftingový a regeneračný, ideálne bio kvality bez škodlivých zložiek / minerálne oleje, syntetické farbivá a vône.../ zaťažujúce pokožku a telo.

Pri starších, suchých, dehydratovaných typoch pleti je používanie kvalitného nočného krému nevyhnutnosťou. Samozrejme za účelom regenerácie a výživy počas spánku ( výživa = lifting ). Odporúča sa používať nočný krém na všetky typy pleti a aj na mastnú. Pri tomto type pleti sú dámy často k nočným krémom skeptické. Majú pocit, že ich následne ráno viac premasťujú. Môže to byť čiastočne pravda, no treba vziať do úvahy fakt, že práve pri tomto type pleti je regenerácia nadmieru dôležitá, tento nežiaduci efekt výrazne vyváži.

Tak ako nám cez deň denný krém pleť ochraňuje, tak na nej nočný krém „pracuje“, čiže ju v noci regeneruje. Pri mastných typoch pleti a hlavne so sklonom k akné, je tiež veľmi dôležité regenerovať. Ak máme vyrážky alebo akné, naša pleť je často pokrytá jazvičkami, hrbolčekmi, pigmentovými škvrnami. Pleť bojuje často so zápalovými procesmi a na to všetko treba dostatočnú a intenzívnu regeneráciu. Čím intenzívnejšie budeme regenerovať, tým skôr sa nám preliečia zápalové procesy a pleť sa zahojí. Toto pomáha aj pri celkovej liečbe nedokonalosti pleti. Preto sa odporúča používať kvalitný nočný krém aj mladším dámam ( pred 30–tkou). Kľudne aj počas puberty, ak je na pleti problém s akné.
Rozdelenie nočných krémov podľa typológie pleti neexistuje. Krémy sú zamerané hlavne na regeneráciu pleti a lifting a tak pracujú s našou pleťou počas noci keď spíme. Rozlišujú sa len druhom účinných látok, ktoré v sebe obsahujú.

Obdobné platí aj pri suchých, dehydratovaných a citlivých typoch pleti. Tu nemusíme začať v puberte, ale rozhodne nečakajme na 30 tku, nieto ešte neskôr. Optimálny vek na začatie používania nočného krému asi nie je. Je to individuálne aj s ohľadom na genetiku, pracovné zaťaženie, prostredie, psychika atď. Vaše zrkadlo a pocit vám napovie a ak nie tak to nechajte na vaše okolie.

Výber nočného krému treba dôkladne zvážiť v mnohých ohľadoch. Platí, že ak majú prípravky bio alebo organickú kvalitu od renomovaných výrobcov týchto kategórií, tak takéto prípravky obsahujú viac účinných látok a sú viac koncentrované, čo znamená, že za rovnakú cenu dostanete oveľa viac, nehovoriac o kvalite, bezpečnosti a efekte, ktorý z dlhodobého hľadiska očakávate.

Po zohľadnení mnohých parametrov je práve Spevňujúci Nočný krém z Goji Bio Natur tým najideálnejším nočným krémom pre vašu pleť.


5 dôvodov, prečo by sme mali používať nočný krém

Je používanie nočného krému naozaj dôležité, alebo ide len o záujem kozmetických koncernov dostať z nás čo najviac peňazí?
Stačí nám jeden pleťový krém na deň aj na noc?
Zisťovali sme pre vás poznatky o nočných krémoch od lekárov a dermatológov renomovanej výrobnej firmy Biola - Biokozmetika, ktorá pre Island of Life vyrába radu Royal Green. Pozreli sme sa aj na náš nočný pleťový krém s Goji, určený špeciálne na nočnú starostlivosť. Dozviete sa, čo sa deje s pokožkou v čase, keď sladko spíme.

5 dôvodov, prečo by sme mali používať Anti Ageing Nočný krém Bio Natur
 
Prvé zmienky týkajúce sa nočnej starostlivosti o pleť, sú datované stovky rokov do minulosti. Rímske ženy si pred spánkom natierali tvár panenským olivovým olejom, aby pokožku zjemnili, hydratovali a zabránili tak tvorbe nežiadúcich vrások.Cez deň zväčša pokožku vystavujeme rôznym poveternostným a externým vplyvom, ako chlad, slnečné žiarenie, vietor, či smog. Našou úlohou je pleť pred nepriaznivými vplyvmi čo najviac chrániť. V noci, keď spíme, prebieha proces regenerácie celého organizmu a teda aj našej pokožky. Dodaním výživy a aktívnych látok môžeme tento proces významne podporiť.
 
A tu je päť dôvodov, prečo sa oplatí siahnuť po Nočnom kréme z Goji aj vám:
 
• Regenerácia. Kým v priebehu dňa na nás pôsobí UVA/UVB žiarenie, nečistoty z ovzdušia či chlad, počas noci im nie je pleť vystavená a tak sa môže pokojne vysporiadať s týmito nepriaznivými vplyvmi. Regeneráciu pleti počas noci urýchlime aplikovaním účinných látok, ktoré sa nachádzajú v Nočnom kréme z Goji. Vyskúšajte ho a oceníte jeho kvalitu.
 
• Pridaná hodnota. Nočné pleťové krémy disponujú výživnejším obsahom a ich konzistencia býva preto hutnejšia než pri denných krémoch. Tie by mali obsahovať predovšetkým hydratačnú zložku a ochranný faktor SPF. Hutná textúra nočného krému nie je pri dennom ošetrení žiaduca predovšetkým preto, že naň zvykneme nanášať mejkap. Nočné krémy sú prispôsobené modelu pomalšieho vstrebávania do pokožky. Prečo? Čítajte ďalej.
 
• Hydratácia.
Počas spánku totiž koža stráca viac vody než cez deň. Je však tiež o to viac náchylnejšia prijímať hydratáciu. Ideálnu voľbu pre zaručenú hydratáciu pleti predstavujú ceramidy. Ceramidy v nočných krémoch chránia kožu pred stratou vody a dôsledkami nepriaznivého vplyvu životného prostredia. Ich nedostatok v pokožke vedie ku vzniku vrások a urýchľuje starnutie kože. Nezabúdajte, že hydratáciu potrebuje aj mastná či problematická pleť. Spoľahnite sa na jojobový olej, ktorý pomáha pri problematickej pleti a má hojivé účinky na akné a jazvičky. Navyše je vhodný pre všetky typy pleti. 
 
• Anti-ageing / proti starnutiu /. Noc je takisto ideálnym časom pre aplikáciu látok s anti-ageing účinkami. Niektoré z používaných zložiek krémov, ako napríklad retinol / vitamín A / totiž môžu zvýšiť citlivosť pleti na slnečné žiarenie. Práve preto je lepšie aplikovať ich radšej na noc. Nočný krém z Goji obsahuje účinné zložky vitamín E a A. „Pri vzniku vrások zohrávajú dôležitú úlohu voľné radikály, ktoré štiepia elastínové a kolagénové vlákna zodpovedné za elasticitu kože. Vitamín A je však schopný tento proces spomaliť, hlavne ak sa do boja za sviežu pleť pustí v kombinácii s vitamínom E. “ 
 
• Cielená starostlivosť. Ďalším nesporným plusom používania nočných krémov je fakt, že v noci nemáme na tvári nič okrem pleťového krému, keďže nenanášame mejkap, či púder. Pleť tak dokáže vstrebávať aktívne látky v maximálnej možnej miere. A bonus? Pôjdete spať s dobrým pocitom, že ste urobili pre krásnu pleť maximum.
 
Pokiaľ ste sa rozhodli zaobstarať si nočný krém, vyberte si ten správny podľa individuálnych potrieb vašej pleti. Ak siahnete po kréme s obsahom účinných látok na prírodnej báze vo vysokej bio kvalite, bude to krok správnym smerom. Nanášajte ho vždy na dôkladne odlíčenú a vyčistenú tvár, nevynechajte ani krk a dekolt. A hlavne myslite na to, že dostatočne dlhý a kvalitný spánok je základným predpokladom pre zdravo vyzerajúcu, sviežu pleť. .     


 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Zadajte kód do poľa nižšie: Odporučte tento produkt!
* Vaše meno:
* Váš E-Mail:
Zadajte prosím e-mailovú adresu svojho priateľa:
* E-Mail priateľa:
Správa pre priateľa:

E-mail, ktorý bude odoslaný bude obsahovať vaše meno a e-mailovú adresu.

* Zadajte kód do poľa nižšie:

*Emailová adresa vášho priateľa nebude uložená v systéme*