Kategria

CREATION - komplex mikrorias a SPIRULINA - na ráno
2 3
CREATION - komplex mikrorias a SPIRULINA - na ráno
1 recenziu
CREATION - komplex mikrorias a SPIRULINA - na ráno CREATION - komplex mikrorias a SPIRULINA - na ráno CREATION - komplex mikrorias a SPIRULINA - na ráno
Cena: 18,90€
Akciová cena: 13,90€
Množstvo:
Na sklade

Koplex mikrorias a liečivých bylín so Spirulinou.

Aký je jeho prínos pre našu výživu a kvalitu života?

Tento jedinečný prípravok obsahuje unikátnu kombináciu mikrorias (Spirulina, Dunaliella a AFA zbieraná vo voľnej prírode) a rastlinných extraktov. Jednotlivé zložky sa navzájom dopĺňajú a zvyšujú svoj synergický účinok, dodávajú organizmu nutričné látky vysokej kvality. Mikroriasy majú tonizujúci účinok, zvyšujú energiu, vitalitua pomáhajú zdolať únavu a vyčerpanosť. Kombinácia vynikajúcich výživných látok a rastlinných výťažkov súčasne vyživuje, napomáha procesom obnovy organizmu a zvyšuje výkonnosť. Jeho užívanie sa odporúča aj ako súčasť odtučňovacej diéty, nakoľko nahradzuje aminokyseliny a pomáha udržať svalovú hmotu. Podporuje fyzickú a duševnú aktivitu aby sme sa počas dňa cítili v najlepšej forme.

Aké zložky obsahuje Creation?

Riasa Spirulina : Najznámejšia a z vedeckého hľadiska najviac skúmaná mikroriasa, ktorá patrí k najstarším životným formám na Zemi. Má vysoký obsah bioaktívnych účinných látok, tiež je bohatá na esenciálne výživné látky a vitamíny. Obsahuje veľké množstvo rastlinných proteínov, aminokyselín, minerálnych látok a stopových prvkov. V značnom množstve vitamíny A,E a B, železo a mastné kyseliny. Má silné antioxidačné účinky. Zvyšuje vitalitu a môže pomôcť v boji proti únave.
Dunaliella salina : je mikroriasa podobná spiruline. Jedna zo životných foriem s najväčším množstvom karotenoidov na Zemi. 
AFA riasa modro-zelená : zbieraná vo voľnej prírode, bohatá na vzácne kovové ióny. Pomáha zdolať chronickú únavu a depresiu. Môže znížiť intenzitu alergických príznakov. Ovplyvňuje imunitný systém a nervovú sústavu. AFA stimuluje mobilizáciu a putovanie buniek imunitného systému, zvyšuje aktivitu fagocytov, predchádza bolestiam a zápalom zamedzením aktivity enzýmu COX-2, podporuje mozgové funkcie, zlepšuje náladu, zvyšuje regeneračné schopnosti tela a obsahuje veľké množstvo omega-3 mastných kyselín. 
Pomáha stimulovať funkcie a putovanie prirodzených fagocytov z krvi do tkanív. Je výnimočným zdrojom PEA (Phenylethylamine), ktorý zmierňuje depresiu a zlepšuje náladu, tiež zohráva dôležitú úlohu pri liečbe s poruchami učenia a pozornosti (ADD). 
Pomáha mobilizovať kmeňové bunky kostnej drene, ktoré v organizme opustia kostnú dreň a putujú po celom tele, aby mohli regenerovať poškodené orgány. Túto svoju schopnosť si uchovajú počas celého života jedinca, teda dospelá kmeňová bunka kostnej drene patrí k prirodzenému samoliečiacemu mechanizmu tela. Doteraz AFA je jediná prirodzená látka, o ktorej nedávno preukázali, že stimuluje sekréciu a putovanie kmeňových buniek kostnej drene. 
Goji berry: vďaka jedinečnému obsahu mikrovýživy vyživuje a dodáva životnú energiu. Je zdrojom veľkej koncentrácie stopových prvkov. Obsahuje 18 druhov aminokyselín , ktoré sú nevyhnutné pre výstavbu bielkovín v našom tele. Obsahuje veľké množstvo vitamínu C, karotenoidov, vlákniny, LB polysacharidy s vysokými antioxidačnými vlastnosťami.
Ženšen (Panax ginseng - Všehoj ázijský): tradičná tonizujúca liečivá rastlina. Ženšen prispieva k zachovaniu dobrej duševnej a fyzickej kondície. 
Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea): adaptogén, podporuje fyzickú a duševnú kondíciu, schopnosť organizmu prispôsobovať sa k neustále sa meniacim okolnostiam. Popri tom prispieva k správnej funkcii obehového systému, k zásobovaniu buniek kyslíkom a výživnými látkami. 
Mäta (Yerba mate): prastará liečivá rastlina pochádzajúca z Južnej Ameriky, ktorej stimulujúce a tonizujúce vlastnosti na zdolanie telesnej a duševnej únavy poznajú a využívajú dávno. Pomáha pri posilnení organizmu, dodáva energiu a znižuje účinky stresu. Je veľmi silný rastlinný antioxidant, chráni srdce a cievy. 

 

Zloženie: riasa Spirulina platensis, AFA modro-zelená riasa, riasa Dunaliella salina, extrakt z Lycium barbarum (goji berry),extrakt z Yerba mate (Ilex paraguariensis), extrakt z Rhodiola rosea (Rozchodnica ružová), extrakt z Capsiate (Capsicum annuum), extrakt z Panax ginseng / žeňšeň/, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý.

Množstvo účinných látok v dennej dávka ( 4 tabletky )

Názov

Množstvo

Spirulina platensis riasa

630 mg

AFA modro–zelená riasa

373 mg

Dunaliella salina riasa

315 mg

Lycium barbarum polysacharid / goji /

126 mg

Ilex paraguariensis ( Yerba mate ) extrakt

68 mg

Rhodiola rosea extrakt / rozchodnica/

66 mg

Capsiate (výťažok z papriky)

7,6 mg

Ginsenosid /žeňšeň/

2,4 mg


*RDA: odporúčaná denná dávka pre dospelých
**: dávka nie je definovaná

Netto hmotnosť: 54 g / 120 ks tabletiek

Krajina pôvodu: EU

Odporúčaná denná dávka : 4 tabletky ráno.

Užívanie prípravku sa odporúča v ranných hodinách preto, lebo synergické účinky rias a rastlinných výťažkov sa uplatňujú v tomto časovom úseku dňa. Odporúča sa po 2-3 mesiacoch užívania produktu dať si ejeden mesiac pouzu a potom pokračovať znovu.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnok stravy nie je náhradou pestrej stravy a zdravého životného štýlu! Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Skladovať na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia!

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Zadajte kód do poľa nižšie: Odporučte tento produkt!
* Vaše meno:
* Váš E-Mail:
Zadajte prosím e-mailovú adresu svojho priateľa:
* E-Mail priateľa:
Správa pre priateľa:

E-mail, ktorý bude odoslaný bude obsahovať vaše meno a e-mailovú adresu.

* Zadajte kód do poľa nižšie:

*Emailová adresa vášho priateľa nebude uložená v systéme*