Kategria

RECREATION - komplex mikrorias a CHLORELLA - na večer
4 6
RECREATION - komplex mikrorias a CHLORELLA - na večer
1 recenziu
RECREATION - komplex mikrorias a CHLORELLA - na večer RECREATION - komplex mikrorias a CHLORELLA - na večer RECREATION - komplex mikrorias a CHLORELLA - na večer
Cena: 18,90€
Akciová cena: 13,90€
Množstvo:
Na sklade

Komplex mikrorias a liečivých bylín s Chlorellou.

Aký je jeho prínos pre našu výživu a regeneráciu?

Tento jedinečný prípravok obsahuje unikátnu kombináciu mikrorias (Chlorella, Dunaliella a AFA zbieraná vo voľnej prírode) a rastlinných extraktov. Jednotlivé zložky sa navzájom dopĺňajú a zvyšujú svoj synergický účinok, dodávajú organizmu nutričné látky vysokej kvality. Mikroriasy v tomto produkte pomáhajú odstrániť z organizmu ťažké kovy. Chlorella priaznivo ovplyvňuje činnosť pečene a žlčníka. Kombinácia vynikajúcich výživných látok a rastlinných výťažkov súčasne vyživuje a dodáva organizmu stavebné látky potrebné k jeho regenerácii a napomáha procesom obnovy a jeho opätovnej výstavby. Výťažky z liečivých rastlín pomáhajú zdolať nervové napätie a nepokoj. Prispievajú k udržaniu duševnej rovnováhy a k relaxácii hlavne počas spánku. 

Aké zložky obsahuje Recreation?

Chlorella vulgaris : má výnimočne vysoký obsah chlorofylu, ktorý dokáže odstrániť z organizmu usadené ťažké kovy. Je to prirodzený antioxidant, sú známe jej protinádorové a protizápalové účinky. Chlorofyl je najbohatším prirodzeným zdrojom horčíka, ktorý popri okamžitom alkalizačnom účinku má aj upokojujúce účinky na nervový systém a uvoľňuje svaly. Sušený prášok chlorelly obsahuje 50% bielkovín a esenciálne aminokyseliny, je bohatý na omega nenasýtené mastné kyseliny, minerálne látky, základné stopové prvky a rastlinné vlákniny. Je to super výživná látka aj vďaka výnimočnému obsahu vitamínov: obsahuje vitamín C, E, vitamíny B (vrátane niacínu, kyseliny pantoténovej, kyseliny listovej a aktívnej formy vitamínu B12) a aj vitamín K, ktorý má úlohu pri regenerácii kostí a pri prevencii srdcovo-cievnych ochorení. Okrem chlorofylu obsahuje aj iné bioaktívne rastlinné antioxidanty, farbivá (flavonoidy, karotenoidy). Aj tieto účinné látky Chlorelly prispievajú k regenerácii pečene a podporujú funkcie žlčníka, čo dokazujú aj klinické testy. 
Dunaliella salina : je mikroriasa podobná spiruline. Jedna zo životných foriem s najväčším množstvom karotenoidov na Zemi. 
AFA riasa modro-zelená : zbieraná vo voľnej prírode, bohatá na vzácne kovové ióny. Pomáha zdolať chronickú únavu a depresiu. Môže znížiť intenzitu alergických príznakov. Ovplyvňuje imunitný systém a nervovú sústavu. AFA stimuluje mobilizáciu a putovanie buniek imunitného systému, zvyšuje aktivitu fagocytov, predchádza bolestiam a zápalom zamedzením aktivity enzýmu COX-2, podporuje mozgové funkcie, zlepšuje náladu, zvyšuje regeneračné schopnosti tela a obsahuje veľké množstvo omega-3 mastných kyselín. 
Pomáha stimulovať funkcie a putovanie prirodzených fagocytov z krvi do tkanív. Je výnimočným zdrojom PEA (Phenylethylamine), ktorý zmierňuje depresiu a zlepšuje náladu, tiež zohráva dôležitú úlohu pri liečbe s poruchami učenia a pozornosti (ADD). 
Pomáha mobilizovať kmeňové bunky kostnej drene, ktoré v organizme opustia kostnú dreň a putujú po celom tele, aby mohli regenerovať poškodené orgány. Túto svoju schopnosť si uchovajú počas celého života jedinca, teda dospelá kmeňová bunka kostnej drene patrí k prirodzenému samoliečiacemu mechanizmu tela. Doteraz AFA je jediná prirodzená látka, o ktorej nedávno preukázali, že stimuluje sekréciu a putovanie kmeňových buniek kostnej drene. 
Goji berry: vďaka jedinečnému obsahu mikrovýživy vyživuje a dodáva životnú energiu. Je jedno z najznámejších superovocí. Je zdrojom veľkej koncentrácie stopových prvkov. Obsahuje 18 druhov aminokyselín , ktoré sú nevyhnutné pre výstavbu bielkovín v našom tele. Obsahuje veľké množstvo vitamínu C, karotenoidov, vlákniny, LB polysacharidy s vysokými antioxidačnými vlastnosťami.
Medovka lekárska : prispieva k udržaniu vyrovnaného stavu nervovej sústavy a duševnej rovnováhy, dostatočnej relaxácii, zdravému spánku. Podporuje dobrú mentálnu a fyzickú náladu. 
Mučenka opletavá : prispieva ku kvalitnému odpočinku a spánku. Môže byť podporou v období nervového napätia a nepokoja.
Valeriána lekárska : podporuje pokojný a zdravý spánok. Pomáha zdolať stres, ktorý je spôsobený vypätým životným štýlom, udržať emocionálnu stabilitu. 
Chmeľ : pomáha pri relaxácii, pokojnom a zdravom spánku. Prispieva k udržaniu vyrovnaného citového stavu a duševnej rovnováhy.

                    Názov    Množstvo
  Chlorella vulgaris riasa    629 mg
  AFA modro–zelená riasa    377 mg
  Dunaliella riasa    314 mg
  Lycium barbarum polysacharid    121 mg
  Medovka lekárska extrakt      75 mg
  Koreň valeriány lekárskej extrakt      68 mg
  Chmeľ extrakt      15 mg
  Mučenka opletavá extrakt       9,5 mg
 


 


Zloženie: riasa Chlorella vulgaris, AFA modro-zelená riasa, riasa Dunaliella salina, extrakt z Lycium barbarum (goji berry), extrakt z Melissa officinalis (medovka lekárska), extrakt z Valeriana officinalis (valeriána lekárska), extrakt z Humulus lupulus(chmeľ obyčajný),extrakt z Passiflora incarnata (mučenka opletavá),protihrudkujúca látka: stearan horečnatý.

Množstvo účinných látok v dennej dávke ( 4 tabletky )

Názov

Množstvo

Chlorella vulgaris riasa

629 mg

AFA modro–zelená riasa

377 mg

Dunaliella salina riasa

314 mg

Lycium barbarum polysacharid/goji

121 mg

Medovka lekárska extrakt

75 mg

Koreň valeriány lekárskej extrakt

68 mg

Chmeľ extrakt

15 mg

Mučenka opletavá extrakt

9,5 mg

 

*RDA: odporúčaná denná dávka pre dospelých
**: dávka nie je definovaná

Netto hmotnosť: 54 g / 120 ks tabletiek
Krajina pôvodu: EU

 

Odporúčaná denná dávka : 4 tabletky večer.

Užívanie prípravku sa odporúča vo večerných hodinách pred spánkom preto, lebo priaznivé účinky výťažkov z rastlín a supervýživy, podporujúce odpočinok a regeneračné procesy organizmu, sa uplatňujú najúčinnejšie v tomto časovom úseku dňa. Odporúča sa po 2-3 mesiacoch užívania produktu dať si ejeden mesiac pouzu a potom pokračovať znovu.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnky stravy nie sú náhradou pestrej stravy a zdravého životného štýlu! Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Skladovať na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia!

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Zadajte kód do poľa nižšie: Odporučte tento produkt!
* Vaše meno:
* Váš E-Mail:
Zadajte prosím e-mailovú adresu svojho priateľa:
* E-Mail priateľa:
Správa pre priateľa:

E-mail, ktorý bude odoslaný bude obsahovať vaše meno a e-mailovú adresu.

* Zadajte kód do poľa nižšie:

*Emailová adresa vášho priateľa nebude uložená v systéme*