Kategria

HAPPY KIDS IMMUNITY - 60 kapsúľ
8 12
HAPPY KIDS IMMUNITY - 60 kapsúľ
1 recenziu
HAPPY KIDS IMMUNITY - 60 kapsúľ HAPPY KIDS IMMUNITY - 60 kapsúľ HAPPY KIDS IMMUNITY - 60 kapsúľ
19,50€
Množstvo:
Na sklade

PREČO JE PRODUKT HAPPY KIDS IMMUNITY PRE VAŠE DETI TAK DÓLEŽITÝ A POTREBNÝ?

Každý rodič je najšťastnejší vtedy, keď je jeho dieťa zdravé a usmievavé. Keď sú deti choré, je to nepríjemné nie len pre to dieťa,
ale aj pre rodinu, dokonca aj jeho prostredie v škole alebo v škôlke.
Konečne nám pribudol produkt, ktorý je vo vlastnej podstate unikátom na trhu a bol vyvinutý pre to, aby sme pomohli rodinám 
udržať si zdravie a úsmev ich detí!

Rodičia sa môžu tešiť, že sa ich deťom dostáva jeden z najlepších trénerov imunity, produkt HAPPY KIDS IMMUNITY.

V ČOM DOKÁŽE POMÔCŤ HAPPY KIDS IMMUNITY ?
Veľmi rýchlo pomáha zdolávať :
VÍRUSY, BAKTÉRIE, PATOGÉNY, HUBY, INFEKCIE a PARAZITY.


Najsilnejší liek proti všetkým chorobám je náš vlastný imunitný systém.
Nič nedokáže telo ochrániť lepšie ako správne fungujúci imunitný systém - preto ho treba podporiť a dodať mu potrebné nástroje.

ZACHOVANIE ZDRAVIA A IMUNITA ORGANIZMU JE PRAVDEPODOBNE TOU NAJVÄČŠOU VÝZVOU ČLOVEKA 21. STOROČIA.
ZÁSLUHOU SVOJEJ STAVBY DISPONUJE ĽUDSKÝ ORGANIZMUS SCHOPNOSŤOU SÁM ZDOLÁVAŤ NAPADNUTIE VÝRUSMI A BAKTÉRIAMI, AKO AJ SCHOPNOSŤOU VÍŤAZIŤ NAD POČETNÝMI DRUHMI STRESU.


Čo sa ale stane a ako sa zachovať v situácii, keď obranná schopnosť detského organizmu sa v dôsledku škodlivých vplyvov prostredia alebo nedostatkových stavov natoľko oslabí, že už nedokáže vykonávať svoju úlohu?
Vtedy sa nám zíde silný a rozhodný "tréner", ktorý posilní a priebežne udržiava imunitný systém našich detí v dobrej kondícii. 

V "rozšírenom popise" je detailný popis všetkých účinných zložiek produktu HAPPY KIDS Immunity , čo vám pomôže pochopiť jeho kvalitu. 

HAPPY KIDS IMMUNITY PRIPRAVÍ DETSKÝ ORGANIZMUS POPASOVAŤ SA S TAKÝMITO VÝZVAMI  A BUDUJE NOVÚ OBRANNÚ STRATÉGIU.
UROBÍ DETI SCHOPNÝMI ÚČINNEJŠIE ČELIŤ MNOHÝM ÚTOKOM NA ORGANIZMUS!

HLAVNÉ ÚČINNÉ LÁTKY HAPPY KIDS IMMUNITY :

-  Activ-immune WGMTM Beta-D Glukán 1,3/1,6 z kvasinky Sacharomyces cerevisiae / 71% čistota/
-  Oleuropein / výťažok z olivového listu /
-  výťažok z echinacea
-  kolostrum, fruktooligosacharidy
-  stopové prvky zinok, meď, selén a vitamín C


Tieto zložky pomáhajú v týchto oblastiach:

  • Imunitný systém: zinok, meď, selén, vitamín - C pomáhajú podporovať prirodzenú obranyschopnosť.
  • Funkcia štítnej žľazy:  selén prispieva k normálnej funkcii štítnej žľazy
  • Metabolizmus buniek: meď a selén sa zapájajú do normálnych metabolických procesov na výrobu energie.
  • Duševná vitalita: zinok prispieva k udržaniu normálnych mentálnych funkcií.
  • Nervová sústava:  meď prispieva k normálnemu fungovaniu nervového systému.
  •  

SILA A ÚČINNOSŤ  HAPPY KIDS IMMUNITY JE PRÁVE V SYNERGICKOM EFEKTE TÝCHTO JEDNOTLIVÝCH ZLOŽIEK !!!
Synergický efekt - je spoločné pôsobenie, súčinnosť, efekt spoločného pôsobenia viacerých prvkov, ktorý je obvykle väčší alebo kvalitatívne lepší než prostý súčet ..

KOMU ODPORÚČAME  IMMUNITY?

DEŤOM, ktoré chodia do jaslí, škôlky či školy. Imunita pre deti je veľmi dôležitá. Veď čo iné by ich mohlo účinnejšie ochrániť pred infekciami a epidémiami,
ako ich vlastný, dobre fungujúci imunitný systém. HAPPY KIDS IMMUNITY môže pomôcť pri prevencii nákaz, ktoré veľakrát postihnú celý kolektív. 

V prípade infekčných ochorení detí je obzvlášť dôležité, aby sme podporovali samo uzdravovacie procesy  organizmu takým spôsobom, ktorý zabraňuje vzniku komplikácií. Mnohokrát zbytočné užívanie antibiotík môže porušiť rovnováhu normálnej črevnej flóry a tým umožniť vzniku ďalších ochorení. Proti tomu zabezpečuje HAPPY KIDS Immunity šetrnú ochranu.

Odporúčame ho aj ako nevyhnutnú súčasť výživy, pretože prílišné študijné alebo športové vyťaženie detí a stres oslabujú ich obrannú schopnosť.
Pre preťažený, oslabený organizmus v čase epidémie je riziko nákazy oveľa väčšie. 
Beta- D glukán 1,3/1,6  je schopný potlačiť prehnané reakcie organizmu na cudzie látky (peľ, zvieracia srsť atď.), preto môže priniesť úľavu aj ďeťom trpiacim na symptómy alergie, najmä v prípade symptómov prejavujúcich sa v horných i dolných dýchacích cestách. 

Preklinické a klinické testy dokazujú pozitívny vplyv beta-D-glukánu z kvasníc v PODPORNEJ a DOPLNKOVEJ TERAPII NÁDOROVÝCH OCHORENÍ. Vo viacerých onkologických ústavoch (napr. Klinika Mayo) ho používali účinne v kombinácii s monoklonálnymi protilátkami / imunita lieky /, keď za užívania počas chemo- a rádioterapie urýchlil regeneráciu kostnej drene, normalizáciu krvného obrazu. 
V genetickom laboratóriu Ústavu verejného zdravia Univerzity v Pécsi boli prevedené preklinické testy s prípravkom obsahujúcim Beta - D - glukán 1,3/1,6.
24 hodín po užití bolo možné vykázať výrazné zmeny v expresii onkogénov c-myc, H-ras, Ka-ras, p53, BCL-2 nádorových supresorov v prípade vzoriek získaných
z tkanív pečene, sleziny, pľúc, obličiek, detskej žľazy, lymfatických uzlín, kostnej drene. Imunita organizmu sa výrazne zvýšila.


HAPPY KIDS Immunity môžu bezpečne užívať aj DETI POSTIHNUTÉ CUKROVKOU, pretože neovplyvňuje hladinu cukru v krvi. Nemá škodlivé vedľajšie účinky, odporúča sa pre všetky vekové kategórie detí.
Beta-glukán z droždia podnecuje tvorbu buniek T-helper 1 namiesto buniek T-helper 2, čím sa znížia intenzívne alergické reakcie.

 

ACTIV - IMMUNE WGMTM 1/3-1/6 BETA-D-GLUKÁN 
Beta-D-glukán Activ-immune WGM vysokej farmaceutickej čistoty / minimálne 71 %/ pochádzajúci z droždia /z bunečných stien pekárenskej kvasinky Sacharomyces cerevisiae / je dokázateľne jedna z najúčinnejších prírodných látok, ktorá stimuluje bunky zodpovedné za imunitu a už vo veľmi malom množstve vyvinie svoje účinky.
Beta-glukány sú také zlúčeniny polysacharidov, ktoré sa vyskytujú najmä v obilninách, hubách a baktériách. Pre nás je dôležitý beta-glukán 1,3-1,6 s dlhým reťazcom, ktorý sa nachádza v bunkovej stene obyčajných pekárenských kvasníc - droždia na pečenie. Táto látka je životne dôležitá k správnemu fungovaniu nášho imunitného systému a napriek tomu sa z nej dostáva čoraz menej do ľudského organizmu. Spomedzi viacerých druhov beta - glukánov Európsky úrad pre bezpečnosť potravín (EFSA) uznal iba výhradnú účinnosť Beta -D- glukánu 1,3/1,6, a to na základe dostupných klinických výskumov, ktoré má k dispozícii. 
Activ-immune WGMTM ( Whole Glucan Molecule - Celá molekula/ úplná/častica glukánu ) je prírodný, klinicky overený, prirodzený imunitný akcelerátor, ktorý sa stal etalónom kvality pre ostatné druhy betaglukánov. Patentovaná a mnohými medzinárodnými uznaniami ocenená technológia extrakcie Beta 1,3/1,6 D Glukánu z bunečných stien pekárenskej kvasinky Sacharomyces cerevisiae, vysoká chemická čistota extraktu, unikátna kombinácia molekulárnej hmotnosti, priestorovej štruktúry a reologických vlastností, zaisťuje Activ-immune WGM vysokú účinnosť. Imunomodulačná zlúčenina Beta -D- glukán 1,3/1,6 nie je na rozdiel od ostatných imunitných boosterov /zosilňovačov/ len stimulátorom, ktorý vybudí celý imunitný systém na najväčší výkon a imunitné bunky potom reagujú bezprostredne pri kontakte s patogénom, ale tým, že aktivuje receptor Dectin-1, ktorý je kľúčový pre vytvorenie fagocytálnej synapsie imunitných buniek, iniciuje celkom prirodzenú imunitnú reakciu v mieste výskytu patogénu a tak zaisťuje až dvakrát väčšiu účinnosť než betaglukány extrahované z húb alebo echinacei. 
Z množstva výskumov a štúdií, ako aj z praktického používania beta-D- glukánu sú známe nasledovné účinky:

  • znižuje množstvo antibiotík a antivirotík potrebných k zastaveniu infekcie
  • znižuje hladinu obecného i LDL cholesterolu v krvi a tým môže znížiť riziko ochorenia srdca
  • zvyšuje o 42% energiu, znižuje o 38% únavu a o 19% napätie a stres
  • znižuje o 66% riziko infekcie dýchacieho systému, ktoré je spôsobené oslabením imunitného systému zvýšenou telesnou námahou alebo intenzívnym cvičením
  • vďaka odstráneniu mannoprotínov je vhodný i pre jedincov s alergiou na kvasinky
  • je vhodný aj pre ľudí s autimunitnými poruchami napr. peľové alergie a pod.
  • reguluje citlivosť na inzulín  - znižuje maximálnu hladinu  krvnej glukózy
  • chránený je 40 patentmi, certifikovaný GRAS od FDA ako vhodný pre kojencov, kosher a bez GMO
  • zvyšuje pocit sýtosti
  • odporúča sa na prevenciu i na akútnu aplikáciu
  • nie sú známe žiadne liekové interakcie
  • podporuje tvorbu krvi pri ochoreniach a liečebných postupoch spôsobujúcich znižovanie počtu a dobu prežitia červených a bielych krviniek
  • ovplyvňuje rast probiotických kultúr - dokázaný pozitívny vplyv na gastrointestinálnu mikroflóru
  • antioxidačné účinky - odstraňuje dôsledky pôsobenia voľných radikálov
  • regulácia bunkového rastu - pozitívny vplyv na množenie a aktiváciu buniek počas rádioterapeutickej a chemoterapeutickej liečby
  • protinádorové účinky - významná podpora imunitného systému pri rôznych formách liečby rakovinových ochorení. Pacienti podstupujúci rádioterapiu alebo chemoterapiu sa pri súčasnom užívaní beta glukánu cítia subjektívne v dobrej kondícií, proces liečby znášajú lepšie.  
  • vysoká preventívna schopnosť voči nádorovým ochoreniam
  • je vhodný pre ženy s rizikom rozvoja rakoviny (prsníka, maternice, vaječníkov, hrubého čreva), v období klimaktéria a v menopauze, pre mladé ženy s výraznými menštruačnými problémami
  • užívaním aspoň 48 hodín pred operáciou zabráni pooperačným infekciám, ktoré spôsobujú rezistentné nemocničné kmene 

    Keď sa do krvi dostane patogén - pôvodca choroby (napr. baktéria), pripojí sa k nemu protilátka -  imunoglobulín, viažuca sa na receptory na povrchu neutrofilných granulocytov (bunka imunitného systému). Likvidačný mechanizmus je najúčinnejší vtedy, keď sa k beta-glukánovému receptoru na povrchu neutrofilného granulocytu pripúta molekula beta-glukánu. Ak sa toto všetko uskutoční, imunitná bunka zlikviduje patogén - pôvodcu choroby. 

                       1.Protilátka imunoglobulín sa naviaže na patogén a aktivuje komplement

                        2.Komplement (iC3b) sa naviaže na komplex protilátky a patogénu, vylučuje chemotaxín

                        3.Beta -D-glukán sa naviaže na neutrofil a aktivuje ho

                        4.Aktivovaný neutrofil sa naviaže na komplement, spúšťa sa smrtiaci mechanizmus


OLEUROPEIN
Táto účinná látka výťažku z listov olivovníka má taký silný antimikrobiálny a prirodzený antibiotický účinok, že olivovník takmer nemá prirodzeného nepriateľa. Tento výťažok z listov olivovníka je snáď jedna z najúčinnejších prírodných látok proti vírusom, baktériám, hubám a parazitom.
Takúto ochranu môžeme získať aj my, ak budeme užívať IMMUNITY Forte 500. Oleuropeín má doložený silný protizápalový a antialergický účinok.

ENZÝM LAKTOPEROXIDÁZA 
Na fungovanie enzýmového systému laktoperoxidázy je okrem iného potrebný tiokyanát, jód, selé, železo a ďalšie stopové prvky, avšak drasticky pokleslo množstvo týchto látok, ktoré sa do nášho organizmu dostáva prostredníctvom stravy. 
Immunity obsahuje všetky zložky, ktoré podporujú fungovanie tohto životne dôležitého enzýmu. Anión hypotiokyanátu produkovaný laktoperoxidázou účinne likviduje baktérie a vírusy, je účinný voči širokej škále pôvodcov chorôb - patogénov.

Uvádzame tu len niektoré výsledky z komplexného zoznamu, kde na základe laboratórnych experimentov enzým  laktoperoxidáza zničí nasledujúce baktérie a vírusy  v časovom rozmedzí 30-50 minút / čísla v zátvorkách znamenajú rôzne formy /:

                        Escherichia coli / 10 /                       Yersinia enterocolitica / 4 /         

                        Enterobacter cloacae / 12 /               Aeronomas hydrophilia / 8 /      

                        Klebsiella pneumoniae / 13 /             Klebsiella oxytoca / 10 /

                        Streptococcus agalactiae                 Campylobacter jejeuni / 14 /          

                        Staphylococcus Aureus                   Streptococcus mutans  / 6 /         

                        Salmonella species / 12 /                 Selenomonuas sputigena  

                        Herpes simplex virus                       HIV

                        Listeria monocytogenes                   Shigella sonnei / 15 /           

                        Respiratory syncytial virus               Capnocytophaga ochracea            

                        Haemophilus influenzae / 20 /          Acinetobacter species / 40 /        

                        Candida albicans                             Neisseria species / 20 /
                       
                        Wolinella recta                                Pseudomonas aeruginosa / 6 /


 

Množstvo účinných látok v dennej dávke ( 2 kapsule ):

 
Názov 1 kapsula 2 kapsule
      DD*1
%RVH*2
Activ-immune WGMTM
Beta – D Glukán 1,3/1,6
50 mg 100 mg  -
Extrakt Olivových listov 25 mg 50 mg  -
           z toho Oleuropeín 20% 5 mg 10 mg  
Vitamín C 25 mg 50 mg 63%
Fruktooligosacharidy 25 mg 50 mg  -
Extrakt Echinacea 20 mg 40 mg  -
Kolostrum 10 mg 20 mg  -
Zinok 3 mg 6 mg 60%
Meď 200 µg 400 µg 40%
Selén 20 µg 40 µg 73%
 
  *RVH: odporúčaná denná dávka pre dospelých
   
DD*1 :  denná dávka
   **: dávka nie je definovaná

Zloženie:výťažok z Olivových listov - Oleuropeín, Activ - Immune WGM /Beta-D-glukán 1,3/1,6/ 71% z kvasinky  Sacharomyces cerevisiae,  Vitamín C / kyselina L-askorbová /, fruktooligosacharidy, extrakt echinacea, kolostrum,
zinok / trizinc citrate /, meď / síran meďnatý /, selén / seleničitan sodný /. Prídavné látky: plnivo - škrob. Protihrudkujúca látka: stearan horečnatý.

Vďaka tomuto zloženiu sa výrazne podporí vrodená imunita organizmu detí.


Netto hmotnosť: 24,6 g / 60 ks kapsúl / á 410 mg /
Krajina pôvodu: EU
 
Tento produkt je určený pre deti od troch rokov / v určitých prípadoch aj od 2 rokov / ako prevencia na zvýšenie vrodenej imunity a odolnosti voči infekčným, vírusovým a bakteriálnym ochoreniam, a tiež voči alergiám. Zároveň je výborným pomocníkom aj pri už vzniknutých zdravotných ťažkostiach.
 
Forma a veľkosť kapsuly je však vhodná pre deti od 6 rokov, ktoré by nemali mať problém s prehltnutím kapsuly. Treba zapíjať dostatočným množstvom vody.
Pre deti mladšie ako 6 rokov odporúčame vysypať obsah kapsuly buď do jedla alebo nápoja kvôli možnému ťažšiemu prehĺtaniu.
Užívať produkt sa odporúča najlepšie pred jedlom alebo počas jedla.
 
Dávkovanie: na prevenciu sa odporúča 2 -5 mg beta -D glukánu 1,3/1,6 na 1 kg hmotnosti. Jedna kapsula obsahuje 50 mg tohto beta glukánu.
To znamená, že preventívna dávka pre deti do 5 rokov je 1 kapsula denne, pre deti staršie ako 5 rokov sa odporúčajú 2 kapsule denne / 1 ráno a 1 večer/. Pre deti staršie ako 11 rokov to môžu byť aj 3 kapsule denne.
 
V prípade zvýšeného rizika nákaz / zimné obdobie, chrípkové epidémie/ alebo už pri vzniknutých zdravotných problémoch alebo alergiách sa odporúča dočasne dávkovanie zvýšiť.

Pre najlepší účinok a zlepšenie vstrebávania sa odporúča užívať kapsule Immunity na prázdny žalúdok, t.j. aspoň 30 minút pred jeho užitím nič nekonzumovať. Môže sa stať, že po užití kapsuly je chvíľu ťažko na žalúdku – v takomto prípade sa odporúča užívanie tesne pred,počas jedla alebo hneď po jedle a to pravidelne každý deň ako súčasť výživy, neodporúča sa konzumácia na lačno. Počas dňa treba piť dostatočné množstvo vody. Životnosť imunitných buniek, na ktoré sa viaže  beta-D-glukán 1,3/1,6 je dva dni a preto je pre imunitný systém dôležitý jeho pravidelný denný prísun. Jeho užívané množstvo tiež závisí na tom, či sa užíva preventívne alebo ako podporná látka pri chorobných stavoch. Akékoľvek množstvo beta glukánu stimuluje imunitný systém, avšak na dosiahnutie efektívnej stimulácie miliónov buniek je nevyhnutné pravidelne denne podávať dostatočné množstvo čistého beta glukánu čo najvyššej čistoty a citlivosti.

Upozornrnie: Konzumácia doplnku stravy nenahrádza pestrú stravu ani zdravý životný spôsob! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neodporúča sa ľuďom, ktorí užívajú immunosupresíva alebo majú vykonanú akúkoľvek transplantáciu.
 Aplikácia doplnku sa odporúča deťom od 2- 3 rokov.
Ukladajte na mieste mimo dosahu detí! Skladujte v suchu a chlade!

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Zadajte kód do poľa nižšie: Odporučte tento produkt!
* Vaše meno:
* Váš E-Mail:
Zadajte prosím e-mailovú adresu svojho priateľa:
* E-Mail priateľa:
Správa pre priateľa:

E-mail, ktorý bude odoslaný bude obsahovať vaše meno a e-mailovú adresu.

* Zadajte kód do poľa nižšie:

*Emailová adresa vášho priateľa nebude uložená v systéme*