Kategria

Appetite suppressant – Blokátor chuti do jedla  60 kapsúl
12 20
Appetite suppressant – Blokátor chuti do jedla 60 kapsúl
1 recenziu
Appetite suppressant – Blokátor chuti do jedla  60 kapsúl Appetite suppressant – Blokátor chuti do jedla  60 kapsúl
34,90€
Množstvo:
Na sklade

Unikátna novinka na trhu, ktorá je súčasťou účinného „SLIM PROGRAMU “ na udržanie ideálnej váhy a postavy, vyváženého pomeru tukov a svalovej hmoty, zdravého tela.

Slim program je kombinácia troch produktov:

Vychytávača tukov a cukrov Antifat and Sugar, Spaľovača tukov a urýchľovača metabolizmu Cayenne Slim Blokátora chuti do jedla Appetite suppresant. Táto trojica zabezpečí blokádu nadbytočného a nezdravého vstrebávania tukov a cukrov z potravy, potlačenie hladu a chuti na sladké, nesprávne a nezdravé kombinácie jedál. Súčasne urýchľuje metabolizmus a spaľovanie už uložených tukov.

Náš tip: najpredávanejšia trojkombinácia s výrazne merateľným efektom úbytku tuku a jeho kontroly pri správnom spôsobe racionálneho stravovania / pozri články v sekcii Akadémia / v kombinácii s naším diétnym programom NUTRIGEN / tiež súčasť Slim programu /

Popis produktu

Glukomanán je látka skloňovaná v tejto dobe asi najviac. Jednak pre jeho prírodný pôvod, lacný spôsob získavania z vnútorných stoniek rastlín či pre rôznorodé podoby jeho využitia (múka, sladkosti, cestoviny, tablety atď).

Jeho pridaním do  portfólia produktov ISLAND OF LIFE rýchlo a cielene reagujeme na potreby našich zákazníkov a vychádzame v ústrety ich požiadavkám ohľadom optimálnej váhy a kvality života. Mnoho ľudí skonzumuje denne 2 až 3 krát viac jedla ako je energetická potreba tela a ešte k tomu aj nezdravé jedlá a ich kombinácie. Nekontrolovaný príjem cukru, škrobov, múky a stužených tukov vo forme rôznych potravín vytvára závislosť a ich opätovnú zvyšujúcu sa konzumáciu, pričom sa to stáva bežnou stravovacou rutinou a návykom. Blokátor je teda výborným riešením na tento problém a ušetrí peniaze za prebytočné kalórie.

Blokátor chuti do jedla je druh špeciálnej čisto prírodnej vlákniny z Glukomanánu, ktorý kombinuje vlákninu s cieľovým miestom pôsobenia v žalúdku (Glukomanán) s inou prírodnou vlákninou Inulínom s cieľovým pôsobením v čreve. Podľa mnohých lekárskych štúdií sa rozpustí Glukomanán v žalúdku na gélovú formu a prostredníctvom nervových dráh efektívne pôsobí na centrum riadenia hladu v mozgu a to hlavne v hypothalame. Toto riadiace centrum potom vysiela „ správne riadiace signály “ pre pankreas, žlčník, žalúdok a črevný pohyb, čím sa vytvárajú ich tráviace enzýmy v správnom množstve, prichádza výrazný pocit sýtosti bez pocitu tiaže a najedenia v žalúdku. Dôležité je aj to, že sa do tohto blokátora chuti do jedla pridala aj nedostatková esenciálna aminokyselina L-TRYPTOFÁN, ktorá je potrebná pre správny nervový vývoj a jej nedostatok sa spája okrem iných stavov aj s depresiou. Aj preto budete okrem pocitu sýtosti príjemne prekvapení výbornou náladou. Navyše po rozpustení glukomanánu v žalúdku tento putuje črevným traktom, viaže na seba cholesterol, tuky, plyny a iné nebezpečné látky a splodiny metabolizmu, výrazne zlepšuje črevnú peristaltiku a predchádza zápche. Zákazníci bezpečne a nenápadne skonzumujú oveľa menej stravy a kalórii ako bez toho výnimočného produktu.

Samozrejme, že strava s nízkym obsahom cukrov alebo nízko-sacharidová (low carb) diéta NUTRIGEN sa efektívnym spôsobom podieľa na znížení telesnej váhy a množstva tukov.

 

Zloženie

Aktívne ingrediencie Na 1 kapsulu Na 2 kapsuly*
Glucomannan (výťažok z koreňa rastliny Amorphophallus konjac) 200 mg 400 mg
     
Zemiaková vláknina 150 mg 300 mg
     
Inulín 150 mg 300 mg
     
Plantago (výťažok zo semien Plantago ovata a P. psyllium) 100 mg 200 mg
     
Passion flower (výťažok z kvetu Passiflora edulis maracuja) 75 mg 150 mg
     
L-tryptophan 50 mg 100 mg
     
Carboxymethylcellulose 50 mg 100 mg
     
Pomocné látky
Želatína 96 mg -
     
Magnesium stearát (protihrudkujúca látka) 5 mg -
     
Čistá váha kapsuly 876 mg -

* 2 kapsuly = Odporúčané denné množstvo

Odporúčané dávkovanie

2 kapsuly denne: 1 kapsula ráno a večer počas jedla, najlepšie 15 min. pred jedlom.
Zapiť veľkým množstvom vody, aspoň 250ml tak, aby sa tableta dostala do žalúdka.


Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Užívanie potravinového doplnku nenahrádza pestrú stravu a zdravú životosprávu! Uschovávajte mimo dosahu detí! 
Skladujte na suchom, chladnom mieste.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Zadajte kód do poľa nižšie: Odporučte tento produkt!
* Vaše meno:
* Váš E-Mail:
Zadajte prosím e-mailovú adresu svojho priateľa:
* E-Mail priateľa:
Správa pre priateľa:

E-mail, ktorý bude odoslaný bude obsahovať vaše meno a e-mailovú adresu.

* Zadajte kód do poľa nižšie:

*Emailová adresa vášho priateľa nebude uložená v systéme*