Kategria

JOINT FORTE - komplexná a cielená výživa kĺbov, 120 tabliet
5 8
JOINT FORTE - komplexná a cielená výživa kĺbov, 120 tabliet
28 recenziu
JOINT FORTE - komplexná a cielená výživa kĺbov, 120 tabliet JOINT FORTE - komplexná a cielená výživa kĺbov, 120 tabliet
Cena: 29,90€
Akciová cena: 23,90€
Množstvo:
Na sklade
JOINT FORTE++  - unikátny komplexný doplnok stravy - cielená výživa kĺbov a šliach a chrupaviek
 - nová nádej  pre vaše zdravé kĺby a pohybový aparát
 - pre aktívny pohyb bez kompromisov, výživa na kĺby
 - pre zdravú a peknú pokožku, nechty a vlasy
 - dopĺňa kolagén ne kolená, kolagén na platničky, kolagén na tvár a do celého tela 

 
Odpovede na otázky:
Túžite mať zdravé kĺby v tele a radosť z pohybu v každom veku?
Túžite mať zdravú a pevnejšiu pkožku a nechty a predĺžiť si mladosť?
Poznáte niekoho vo vašom okolí čo má ťažkosti s pohybom, s medzistavcovými platničkami, bolesti chrbtice, krížov, kolien, bedrového kĺbu, následky po zraneniach?
Máte dokonca aj vy osobnú  skúsenosť s takýmito ťažkosťami?
Ak áno, tak Joint Forte vám v tomto môže byť dobrým pomocníkom . Preto venujte chvíľku času informáciám nižšie a tiež v sekcii Akadémia.
 
Pri dnešnom životnom štýle má stále viac  ľudí problémy s kĺbami, chrbticou a pohybovým systémom, nevynímajúc deti a mladých ľudí. Podobne je to aj s kvalitou pokožky, vlasov a nechtov. Jedna z hlavných príčin je prirodzená strata kolgénu a nedodstatočná starostlivosť o kĺby a výživa kĺbov a chrupaviek. Kolagén má pozitívny vplyv na stav kĺbov, vlasov a nechtov.Problémom je aj malá informovanosť verejnosti a nedostatočné pochopenie súvislostí. Ďalšia príčina je tiež málo pohybu  alebo naopak veľké fyzické zaťaženie športovcov a ľudí v rôznych zamestnaniach. Ďalšia skupina sú aj zranenia . Následky sú bohužiaľ alarmujúce a často nezvratné. Podobne je to aj s kvalitou pokožky, vlasov a nechtov, ktorá je často ovplyvnená trendovými a estetickými zásahmi.

Čo je kolagén?
Kolagén je základným stavebným kameňom celého tela. Ovplyvňuje vzhľad pokožky, kvalitu vlasov, nechtov, zubov a rovnako mu vďačíme za zdravé kĺby a väzy. Avšak ako starneme, naše telo postupne stráca samovytváraciu schopnosť kolagénu, čo sa prejavuje bolesťami kĺbov, chrbtice, platničiek, zhoršenou kvalitou vlasov, pokožky, starnutím kože, lámavosťou nechtov. Kolagén, vďaka ktorému sme v mladosti pružní a máme pekne vypnutú pleť, a ďalšie účinné látaky organizmus začína už strácať po 20. - tom roku života a prirodzene ho ešte vytvára do 35. teho roku života / vrásky sa už objavujú okolo 20 ky /. Práve tento vek je pomysleným bodom, kedy dochádza k strate prirodzenej pružnosti a pevnosti pohybového aparátu a pokožky, čo je dôvod , prečo sa odporúča kolagén a ďalšie potrebné účinné látky pravidelne dopĺňať.

Joint Forte je výborným riešením na tento globálny problém a ideálna výživa na kĺby. Je ideálny doplnok stravy v tabletách / nie kolagén v prášku / s unikátnym vylepšeným cieleným zložením ako komplexná výživa pre kĺby a chrupavky, šliach a väzív, pre zdravú a pevnú pokožku, pre zdravé a pevné nechty a vlasy, pre udržanie a zlepšenie kvality života. Je určený pre každého od ranného veku ako prevencia na správny vývoj a funkciu kĺbov alebo ako pomoc pri rôznych pohybových ťažkostiach, výživa kĺbov pre športovcov a fyzicky pracujúcich ľudí. 

 • pomáha obnoviť poškodené kĺbne chrupavky, šľachy, väzivá, platničky
 • pomáha pri liečbe degeneratívnych kĺbnych ochorení a osteoartritídy
 • zmierňuje bolesti a zlepšuje funkciu kĺbov, pôsobí protizápalovo, zlepšuje hybnosť
 • u mladých ľudí pomáha správnemu vývoju kĺbov
 • pôsobí protizápalovo a preventívne chráni chrupavku pred jej opotrebením
 • zlepšuje kvalitu pokožky,nechtov a vlasov a pomáha ich regenerácii
Účel prípravku Joint Forte:
Prípravok obsahuje unikátny komplex JOINT Forte / výživa na kĺby /so špeciálne vyvinutým zložením ôsmych synergicky pôsobiacich látok pre maximálnu účinnosť s vitamínom C. Je to najkomplexnejšia výživa kĺbov a chrupaviek  a pôsobí vo všetkých kĺboch – kolenných, bedrových, kĺboch rúk a chrbtice. Tým, že má vysokú vstrebateľnosť účinných látok, dopĺňa do celého tela potrebný kolagén a napomáha jeho tvorbe. Okrem zlepšenia kvality pohybového aparátu aj výrazne pomáha spevňovať a omladzovať pokožku, ktorej dôležitou súčasťou je práve kolagén. To isté platí pre nechty a vlasy.
Preto by JOINT Forte nemal chýbať v ponuke fitness centier, športových klubov, rehabilitačných centier, kozmetických salónov, vlasových a nechtových štúdií. Jednoducho je pre každého, komu záleží na zdraví a kráse ako súčasť každodennej výživy.

Pre koho je určený:
 • osoby trpiace artrózou, bolesťami kĺbov, opuchmi kĺbov
 • ľudí v strednom a vyššom veku ako prevencia a cielená starostlivosť o správne fungovanie všetkých kĺbov
 • mladších ľudí ako forma starostlivosti o kĺby a celý pohybový aparát a jeho správny vývoj
 • je ideálna výživa na kĺby pre športovcov rekreačných či vrcholových - dopĺňa kolagén na koleno, kolagén na platničky, kolagén na bedrový kĺb a ďalšie kĺby
 • osoby s nadváhou a veľkým  alebo zvýšeným zaťažením kĺbov/ ťažká fyzická práca, šport/
 • osoby po operáciách kĺbov, po rôznych zraneniach na zlepšenie regenerácie
 • pre komlexnú starostlivosť o pokožku, nechty a vlasy - dopĺňa kolagén na tvár znútra
 Benefity:
 • Komplexné zloženie 11 účinných látok pre optimálny vývoj pohybového aparátu vo vyváženom pomere - je to ideálna výživa kĺbov.
 • Garantované množstvo účinných látok. "Kolagén cena" - to každého iste zaujíma - u tohto produktu kvalita vysoko prevyšuje cenu.
 • Originálne spojenie prírodných látok s overenými technológiami - JOINT Forte obsahuje nielen účinné látky klinicky overené obsiahnuté napr. v monokompozitných liekoch (Chondroitín sulfát a Glucozamín sulfát), ale i kolagén na kĺby typov I. , II. a lll. MSM a extrakt Boswelia serrata.
 • Obsahuje i Vitamín C a D3 v doporučenej dennej dávke.
 • Obsahuje čistú prírodnú formu vápnika z červenej riasy Lithothamnium calcareum pod názvom Aquamin
 • Ľahko prehĺtateľné tablety malej veľkosti s variabilným dávkováním pre preventívne užívanie i pre vysokú záťaž športovcov a osôb trpiacich pohybovými ťažkosťami, zvýšená vstrebateľnosť účinných látok vďaka Tetrahydropiperínu (extrakt z čierneho korenia).
 • Zloženie konzultované a testované v spolupráci s lekármi.
 

 
Vedeli ste, že 5 – 7 % ľudského tela tvorí kolagén?
Viete čo je kolagén a prečo je jednou z najdôležitejších látok v tele?

Je to výnimočný a najdôležitejší proteín, ktorý je súčasťou tkanív, ktoré tvoria kostru, vnútorné orgány a pokožku – jednoducho drží telo pokope, zabezpečuje jeho pevnosť a pružnosť. Je súčasťou kostí, kĺbov, chrupaviek, zubov, ciev, svalov a hlavne pokožky.

Viac kolagénu = viac zdravia a krásy!

Tvorí 30 – 40% všetkých proteínov v tele, ale až 80% proteínov pokožky. Je ich až 22 druhov.Človek o váhe 70 kg má 12 – 13 kg proteínov a z toho 4-5 kg kolagénu.

Organizmus, ktorý je menej zdravý má nižší obsah kolagénu, zdravší organizmus má vyšší obsah!

Prečo máme vrásky a starneme?

Bohužiaľ okolo  veku 25 rokov sa obnova a produkcia kolagénu výrazne spomaľuje až na viac ako polovicu vo veku nad 35 – 40 / tu už systém funguje z toho čo v tele ostalo/ rokov a takmer úplne sa zastavuje medzi 50 – 60 roku.

Ak hovoríme o vráskach , pokožke a vonkajších prejavoch starnutia tak treba vedieť, že vonkajšiu krásu najviac ovplyvňuje výživa a dopĺňanie kolagénu znútra. Životnosť kožnej bunky je 28 dní a spotreba kolagénu na obnovu a pevnosť pokožky je vysoká. Preto ak chcete mať na celom tele peknú, mladú a pevnú pokožku bez vrások, pevné telo, starajte sa o o ňu nielen zvonka, ale hlavne znútra.


Kolagén / okrem pohybového aparátu / hrá dôležitú úlohu v zachovaní a naprávaní krásy.

Optimálne dopĺňanie kolagénu a jeho následná a vyvážená tvorba udržiava kĺby v dobrom stave,vyhladzuje a vypĺňa vrásky, pomáha riešiť akné a iné kožné ochorenia, regeneruje pokožku, vlasy a nechty. Spevňuje prsia, krk a zvyšuje elasticitu kože na rukách.

Kolagén je preto treba dopĺňať každý deň. Ale koľko a v akej kvalite?

Fakty o úbytku kolagénu:

V ľudskom tele prebiehajú rôzne metabolické procesy 24 hodín denne. Naše telo každý deň odbúra a znovu vybuduje 210 – 280 g bielkovín , z toho časť znovu recykluje, ale určité množstvo potrebuje doplniť zvonku. To platí aj o kolagéne – čím sme starší tým viac:

18-30 rokov: 5,000 mg za deň, alebo 5 g kolagénu
31-50 rokov: 10.000 mg alebo 10 g kolagénu za deň
nad 50 rokov: 15.000 mg alebo 15 g kolagénu za deň


Náš Tekutý kolagén „Premium“ obsahuje optimalizovanú formu kolagénu na pokožku a svaly tej najvyššej kvality a v 15 ml ho obsahuje až 3 g. Spolu s Joint Forte / špeciálna a cielená forma kolagénu na výživu kĺbov/ je ideálnym a komplexným riešením na zdravú krásu a zdravé kĺby! 
Zloženie JOINT FORTE++ - výživa na kĺby:
 
 • Glukozamín sulfát je nízkomolekulárna látka, derivát prirodzeného aminomonosacharidu glukozamínu, ktorý je východzím substrátom syntézy ďalších rôznych aminosacharidov a glykozaminoglykánov, nevyhnutných pre syntézu proteoglykánov, základných štrukturálno-funkčných molekúl medzibunkovej hmoty chrupavky. Jednoducho povedané – je to prirodzená a nevyhnutná látka pre správne fungovanie, regeneráciu a obnovu kĺbnej chrupavky, šliach, väzív a medzistavcových platničiek, čím je výživa kĺbov a chrupaviek optimálna. Priamo podporuje produkciu látky nevyhnutnej pre obnovu správnej činnosti kĺbu. Glukozamín je aminokyselina, ktorej množstvo sa v tele mierne znižuje s pribúdajúcim vekom a vplyvom nadváhy a obezity. Pravidelné dopĺňanie glukosamínu bráni degenerácii kĺbov, ich zraneniu, stimuluje produkciu synoviálnej tekutiny a znižuje tvorbu strií.
 • Chondroitín sulfát je polysacharid, ktorý je v podstate fyziologickou súčasťou proteoglykánov, obsiahnutých v medzibunkovej hmote chrupavky. Jeho príjem v potrave a doplnkoch stravy má priaznivý účinok na štruktúru kĺbnej chrupavky, ktorú vyživuje. Je dôležitá výživa kĺbov. Pomáha pri osteoartróze a dokáže zastaviť stratu kĺbnej chrupavky, ku ktorej dochádza u artrózy. Chráni a regeneruje chrupavky v tkanive. Jeho priaznivý účinok cítiť po 2- 3 mesiacoch užívania.
 • Kyselina hyalurónová ve forme hyaluronátu sodného, ktorá tvorí jednu z hlavných zložiek medzibunkovej hmoty a je súčasťou spojivových tkanív a ktorá vďaka svojím viskoelastickým vlastnostiam pôsobí ako lubrikant, tlmič nárazov, zlepšuje metabolismus chondrocytov, inhibuje degradáciu kĺbnej chrupavky. Tvorí hlavnú súčasť synoviálnej tekutiny  / kĺbne mazivo a tlmič nárazov/, extracelulárny matrix chrupavky, zaisťuje dostatočnú hydratáciu tkanív, v ktorých je obsiahnutá. Jeho absencia zhoršuje činnosť kĺbov a spôsobuje vrásky. Prítomnosť kyseliny hyalurónovej zlepšuje mazanie jednotlivých kĺbov a hydratáciu pokožky.
 • Vitamin C v dennej dávke, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek a k normálnemu energetickému metabolizmu. Vitamin C tiež prispieva k udržaniu normálnej funkcii imunitného systému behom intenzívneho fyzického výkonu a po ňom.
 • Kĺbna výživa je doplnená o  kolagény typu I. a II. a lll. v doporučovanom a efektívnom množstve. Kolagén typu I. je v ľudských tkanivách najrozšírenejší a bežne sa nachádza v koži, šľachách a kostiach. Predstavuje približne 90% všetkých kolagénov v ľudskom tele. Kolagén typu II. je najhojnejšie zastúpený v chrupavkových tkanivách, kde prispieva k podpornej funkcii. Kolagén typu lll. so starnutím organizmu sa tento stráca a je nahradzovaný kolagénom typu l, preto je ho možné nájsť hlavne v mladých tkanivách. Spojivové tkanivo, ktoré je nasýtené dostatočným množstvom kolagénu má vyšší predpoklad správne sa vyvíjať a plniť svoju funkciu. Kolagén teda zabezpečuje pevnosť tkanív.
 • Komplex JOINT Forte obsahuje i MSM (Methylsulfonylmethán) ako zdroj organickej síry, čo je dôležitý minerál pre ľudské telo a je dôležitý pre správnu tvorbu kolagénu a chrupavky - správna výiva kĺbov.
 • Extrakt rastliny boswellia serrata, s tradíciou v indickej medicíne a s vysokým obsahom boswellových kyselín (protizápalové triterpenoidy). Boswellové kyseliny inhibujú dva enzýmy vyvolávajúce zápal a to 5-lipoxygenázu, ktorá vytvára zápalové leukotrieny a ľudskú leukocytárnu elastázu (HLE), ktorá podnecuje v tkanivách spustenie zápalových procesov.
 • V kombinácii s extraktom čierneho korenia, ktorý obsahuje vysoké množstvo alkaloidu piperínu pre zvýšenie a zefektívnenie účinku všetkých zložiek, ponúka komplexný prípravok JOINT Forte++ pohodlné užívanie malých ľahko prehĺtateľných tabliet pre Váš komfort a aktívny životný štýl.
 • Vitamín D3
 • Prírodný zdroj Aquamine - červená riasa / Lithothamnim calcareum /
 • Vápnik 
 
                                Zložka     Zloženie (1 tableta)  Odporúčaná dnná              dávka 4 tablety                      DD* (4x1)   %RVH**
  Glukozamín sulfát       300    mg     1200       mg  -
  Hydrolyzát kolagénu I. a III.       130    mg      520       mg  -
  Chondroitín sulfát       110    mg      440       mg  -
  Prírodný zdroj Aquamine / červená riasa /       110    mg      440       mg  -
                                             z toho Vápník         41,0    mg      164       mg    21%
  Extrakt Boswellia serrata         40    mg      160       mg  -
  Vitamín C         20    mg        80       mg    100%
  MSM   /Methylsulfonylmethán /         20    mg        80       mg  -
  Kyselina Hyalurónová     1000    µg    4000       µg  -
  Extrakt čierneho korenia       500    µg    2000       µg  -
  Hydrolyzát kolagénu II         10    µg        40       µg  -
  Vitamín D3           1,3    µg         5,2       µg    104%
 

DD* (4x1)  - odporúčaná denná dávka 4 tablety
  %RVH**  -  referenčná výživová hodnota v odporúčanej dennej dávke

  µg - mikrogram

  mg - miligram

Pomocmé zložky: objemová látka - mikrokryštalická celulóza, protihrudkujúca látka - stearan horečnatý

Obsah:  120 tabliet
Doporučené denné dávkovanie:
 
4 tablety denne - 2 x 2 tablety nejlepšie po jedle
ale v závislosti na veku, váhe, zdravotnom stave a záťaže sa môže denné odporúčané dávkovanie zvýšiť

 
 • Dávkovanie pre jedincov vo vývoji (deti od cca 45 kg, alebo od 10 -12 tich rokov veku):1-3 tablety denne.
 • Dávkovanie pre osoby v miernom zaťažení (sedavé zamestnanie, mierne pohybové ťažkosti (cca od 30 rokov veku): 4 tablety denne.
 • Dávkovanie pre osoby v záťaži (vrcholoví športovci) alebo osoby se značnými pohybovými ťažkosťami: 4-8 tabliet denne.
Užívajte najlepšie po jedle. Dodržujte dostatočný pitný režim aby výživa kĺbov bola optimálna. Pri problémoch s prehĺtaním je možné tablety podrviť a dať do jedla alebo nápoja.

Pre optimálnu účinnosť sa odporúča užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov a kúru niekoľkokrát  ročne zopakovať. Maximálny efekt môže byť však dosiahnutý pri pravidelnom a dlhodobom užívaní.

Uskladňovať treba mimo dosahu malých detí. Nepoužíva sa ako náhrada rozmanitej a pestrej stravy. Nie je určený pre malé deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri alergii na kôrovce. Skladujte v suchu a tme pri teplote 10-25 C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Zadajte kód do poľa nižšie: Odporučte tento produkt!
* Vaše meno:
* Váš E-Mail:
Zadajte prosím e-mailovú adresu svojho priateľa:
* E-Mail priateľa:
Správa pre priateľa:

E-mail, ktorý bude odoslaný bude obsahovať vaše meno a e-mailovú adresu.

* Zadajte kód do poľa nižšie:

*Emailová adresa vášho priateľa nebude uložená v systéme*

X
Dalšie ponuky JOINT FORTE v akciových balíkoch