Kategria

VLASOVÝ ŠAMPÓN Z BORIEVKY, 150 ml
3 5
VLASOVÝ ŠAMPÓN Z BORIEVKY, 150 ml
1 recenziu
VLASOVÝ ŠAMPÓN Z BORIEVKY, 150 ml VLASOVÝ ŠAMPÓN Z BORIEVKY, 150 ml VLASOVÝ ŠAMPÓN Z BORIEVKY, 150 ml VLASOVÝ ŠAMPÓN Z BORIEVKY, 150 ml
7,90€
Množstvo:
Na sklade
ORGANICKÝ vlasový šampón z borievky  bez škodlivých chemických látok na podporu zdravia vlasov.

Viete o tom, že mnohé chemické zložky vo väčšine prípravkov osobnej hygieny môžu pri dlhodobom používaní poškodiť zdravie?
Možno sa práve vy zaujímate o také produkty osobnej hygieny a starostlivosti o pokožku, ktoré spĺňajú vysoké nároky na kvalitu, prírodné zloženie a hlavne bezpečnosť. 
Organický vlasový šampón z borievky od našej spoločnosti Island of Life z rady Royal Green  spĺňa tie najvyššie kritéria. Iste si ho obľúbite./ viac informácií v "KATEGÓRIE"/

Šampón po styku s vodou vytvorí ľahkú krémovú penu z dôvodu, že obsahuje deriváty z olejov. Úžasne zregeneruje a zjemní vlasy a zabraňuje ich opätovnému vysúšaniu! Šampón vás okúzli jeho príjemnou vôňou prírody! 

Organický tekutý šampón z borievky šetrne prečistí a krásne ošetrí vaše vlasy, zjemní textúru a hydratuje vlasy do hĺbky. Vďaka svojmu zloženiu a výťažkom z blahodarných bylín navrátite im pevnosť a pružnosť. Vlasy sú poddajnejšie, ľahko rozčesateľné, napomôže k vytvoreniu vysnívaného účesu! Dajte šancu prírode a pocítite zázraky!

Účinné látky v šampóne čistia pokožku hlavy jemne a dôkladne. Esenciálny olej z eukalyptu zaisťuje pocit sviežej pokožky. Esenciálny olej z borievky a jojobový olej, provitamín B5 prispievajú k zásadnej regenerácii pokožky a podporujú rast zdravých folikulov.
 
Použitie: naneste 4-8 cm3 na vlasovú časť hlavy v závislosti na dĺžke vlasov a potom dobre opláchnite. V prípade potreby sa môže  celý proces znovu opakovať.
 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaše recenzie: Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Hodnotenie: Najhoršie           Najlepšie

Zadajte kód do poľa nižšie: Odporučte tento produkt!
* Vaše meno:
* Váš E-Mail:
Zadajte prosím e-mailovú adresu svojho priateľa:
* E-Mail priateľa:
Správa pre priateľa:

E-mail, ktorý bude odoslaný bude obsahovať vaše meno a e-mailovú adresu.

* Zadajte kód do poľa nižšie:

*Emailová adresa vášho priateľa nebude uložená v systéme*