Kategria

                                                      ROYAL GREEN - PRÍRODNÁ KOZMETIKA
                                                                   v službách starostlivosti o zdravú krásu

                                                                        / produkty si pozrite pod textom /


   Royal Green Bio Natur je jedinečný program a kozmetická rada produktov, ktorá zahŕňa prírodnú kozmetiku vysokej Bio a Organickej kvality nielen čo sa týka ošetrenia pleti, ale aj telovú kozmetiku. Cieľom každej ženy , tak isto stále viac aj mužov, je ostať čo najdlhšie mladý a udržať čo najdlhšie mladistvý vzhľad. To možno dosiahnuť hlavne kvalitnou starostlivosťou o pleť a pokožku s vylúčením chemických látok v kozmetických prípravkoch, ktoré majú negatívny vplyv na zdravie a zároveň výživou znútra.
Pri výbere kozmetických prípravkov treba brať do úvahy hlavne ich chemické zloženie, ktoré pri pravidelnom používaní môže spôsobiť vážne poškodenie zdravia. Túto skutočnosť ešte stále neberie do úvahy väčšina spotrebieľov. Na druhej strane je však problém nájsť na trhu kozmetiku, ktorá spĺňa takéto kritériá. Dôležitá je aj výživa znútra, čo hrá dôležitú úlohu na uchovanie kvalitnej pokožky. Island of life na toto dáva veľký dôraz a spolu spája kvlitný výživivý program s programom krásy Royal Green, čím vytvoril ucelený program v staroslivosti o zdravú krásu.

  Spoločnosť Island of Life prináša na trh jedinečné produkty renomovanej firmy BIOLA Biokozmetikai Kft, ktorá je v Európe lídrom vo výrobe bio a organickej kozmetiky.
Kozmetika ROYAL GREEN predstavuje kráľovské zostavenie prírodných zložiek - to najlepšie z prírody. Sú v nej zahrnuté dlhoročné poznatky o liečivých rastlinách a viac ako 27 ročný vedecký výskum. Jej zloženie vyhovuje prísnym kritériám biočistoty a chemické látky používané vo väčšine kozmetických prípravkov, ktoré majú škodlivý vplyv na zdravie sú nahradené rastlinnými výťažkami a zlúčeninami, ktoré majú priaznivý vplyv na pokožku a pôsobia synergicky.
 Táto kozmetika neobsahuje:
- petrochemické látky /parafínový olej, vazelína, parafín/
- glycerín živočíšneho pôvodu
- propylénglykol, butylénglykol
- SLS – Sodium Laureth Sulfate
- etoxylované emulgátory /alkylsulfáty, polysorbáty, etanolamidy/
- syntetické farbivá a vonné látky
- kelátotvorné látky na báze EDTA
- umelo syntetizované konzervanty
- látky pochádzajúce z GMO
- syntetické chemické látky na ochranu pred slnečným žiarením
- zlúčeniny hliníka
- využitie ionizujúceho a elektronického žiarenia
- talkum používaný v púdroch
- zatajované komponenty s tzv. „fantazijnými menami“
- triclosan
 
Tieto chemické látky môžu jednotlivo, ale hlavne v kombinácii spôsobiť vážne poškodenia zdravia ako je : nádorové ochorenia, poškodenie CNS a imunity, poruchy reprodukcie, poškodenia mozgu, vývojové poruchy u detí, bakteriálna rezistencia na antibiotiká, dermatitída, poruchy činnosti obličiek a pečene, vznik rôznych druhov karcinómov, poškodenie pokožky a sliznice, poškodenie vyvíjajúceho sa plodu, alergické reakcie, spúšťače astmy...
Produkty prírodnej kozmetiky Royal Green by nemali chýbať v kozmetickej výbave žiadnej modernej ženy a ani v domácnosti.
Pre lepšie porozumenie predností rady Royal Green , jej zloženia a škodlivosti chemických látok používaných vo väčšine kozmetických prípravkov si pozrite video nahrávku:

http://www.islandoflife.sk/index.php?route=module/blog
ZUBNÁ PASTA Bylinková MENTA-VITAL 100 ml, BIO-NATUR
3 5
Jedinečná zubná pasta bez SLS, FLUORIDU a TRICLOSANU na stále ošetrenie zubov Táto zubná pasta be..
Založené na 2 recenziách.
SPREJ NA REGENERÁCIU POKOŽKY ZO SKALNICE 100 ml,
3 5
Dvojfázový sprej zo skalnice / skalná ruža /, bio aloe vera a echinacea Sila prírody /to najle..
Založené na 4 recenziách.